Teaser Tuesday #66


Další díl meme z dílny blogu Should be reading. Jde o to vzít knížku, náhodně ji otevřít na jakékoli straně a napsat dvě věty z této stránky. Tyto věty ale nesmí obsahovat důležité SPOILERY. Nechceme přece prozradit to hlavní.

Hanča
Právě dočítám knížku Chvíle před koncem, kterou jsem dostala od CooBoo jako recenzní výtisk. Momentálně jsem napnutá k prasknutí a čekám, jak to všechno dopadne.Miliony jednotlivých vloček, které se otáčejí a víří a všechny dohromady vypadají jako převalující se bílé vlny....Opřu se a přimhouřím oči, takže zmizí všechno kromě té běli.

Martin
Dnes jsem rozečetl knihu Trpaslíci od Markuse Heitze. Tuto knížku jsem měl půjčenou z knihovny už dříve, ale protože jsem měl knih víc, přečetl jsem jen cca padesát stran a musel Trpaslíky donést zpět. Ale nyní se k ní vracím.
 


Ve skutečnosti vypadal ten člověk ještě odporněji....V mžiku se rozhodl a zvedl sekeru.A co právě čtete vy?

Komentáře

 1. Trpaslíci! Taky je mám v hledáčku, ale spíš pokukuji po anglickém vydání.. :)) Jinak teď čtu Kulhánka a jeho Vyhlídku na věčnost. Vynikající. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kulhánek je prostě super, to je jasné. Vyhlídka mě fakt potěšila (po Nočním klubu určitě víš proč). Jsem zvědavý co řekneš na jeho knihu Stroncium, jestli jí pak taky budeš číst.

   Vymazat
 2. Nikol, Ivona: Knížku můžu jenom doporučit. Už jsem ji dočetla a byla vážně skvělá.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Budeme rádi když nám napíšete komentář. Zajímají nás vaše názory na naše příspěvky. Děkujeme.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ta lepší z nás - Burke Alafair

Kostičas - Samantha Shannonová

Nová smlouva - Michael Atamanov

Kirké - Madeline Miller

Fan překlady knih

Všechny krásné lži - Peter Swanson