Nakladatelský maraton - Egmont


Nakladatelský maraton je projekt, který vymyslela Verča z blogu Books and smile. Nám se to zdá jako výborný nápad a rozhodli jsme se také zapojit.

Každý týden se můžete těšit na jeden článek s knihami z určitého nakladatelství. Dnes je příspěvek věnovaný nakladatelství Egmont.

Od nakladatelství Egmont máme ságu Stmívání (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk), kterou určitě všichni znáte. Původně jsme měli tu barevnou verzi v paperbacku, ale vzhledem k tomu, že tohle zpracování se nám líbilo více, a navíc máme rádi hardback, tak jsme si pořídili tuhle variantu.


Dalšími knihami jsou Star Wars - Labyrint zla a Cinder. Cinder jsem ještě nečetla, ale věřím tomu, že to bude zajímavé. Spojení popelky a kyborga - jak by to mohlo být špatné. A Star Wars má Martin rád. SW Labyrint zla se odehrává časově mezi druhým a třetím filmem. Na konci knihy je pak zmínka, že příběh pokračuje ve filmu Star Wars III. Kniha má ještě pokračování, které zatím nemáme. 


Takže suma sumárum máme od Egmontu 6 knih a máme je rádi. Jaké knihy máte od tohoto nakladatelství vy??


Komentáře

 1. Sérii Stmívání mám doma v paperbackové verzi, ale taky se mi mnohem víc líbí hardback. Škoda jen, že nejsou finance, jinak bych neváhala. A strašně moc bych si chtěla pořídit Cinder, tak snad se brzo poštěstí. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám takový pocit, že na knížky je vždycky málo peněz. Ale vždycky se na nějakou maličkost najde :-)

   Vymazat
  2. To je pravda. :)

   Vymazat
 2. hm, od Egmontu mám sériu Hush Hush ( prvé tri diely) a to je asi vlastne všetko :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Budeme rádi když nám napíšete komentář. Zajímají nás vaše názory na naše příspěvky. Děkujeme.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Ta lepší z nás - Burke Alafair

Kostičas - Samantha Shannonová

Nová smlouva - Michael Atamanov

Kirké - Madeline Miller

Fan překlady knih

Všechny krásné lži - Peter Swanson