Třicetidenní knihobraní #13Třicetidenní knihobraní je projekt, který vymyslela VeEee a k úvodnímu příspěvku se přihlásilo již 60 blogů. Projekt probíhá až do konce měsíce června a je připraveno patnáct témat. Na každé téma jsou tedy dva dny. To by bylo asi všechno a můžeme se pustit do dnešního úkolu.

Kniha, kterou si závidím
jsou věci, na které jsme hodně pyšní, mezi takové můžou patřit i knihy. Vyberte jednu, kterou si závidíte, se kterou se klidně i vytahujete.

Hanča
Sekáč+Čarodějky na cestách
Úžasný Terry Pratchett. Máme několik těch vázaných dvojknih, ale tahle obsahuje Sekáče, kterého mám zatím nejradši. Je pravda, že jsem bohužel moc příběhů ze Zeměplochy nečetla, ale Smrtě jsem si oblíbila hned, jakmile prvně promluvil. Jeho skvělý vtip je prostě nejlepší.


Martin
Cesta krve: Dobrák
Proč si závidím tuhle knížku? Ano, je pravda, že už nevoní novotou a stránky už nemají původní barvu, ale přesto jsem pyšný, že jí mám doma. Je to totiž jedna z knih od Jiřího Kulhánka, vyprodaná a nesehnatelná. Autor nechce povolit dotisky svých starších děl. O to těžší a finančně náročnější je tyhle starší kousky sehnat. Už se těším až si najdu čas a Cestu krve si opět přečtu.A jakou knížku si závidíte vy?


Komentáře

 1. Martin: ty máš Cestu krve???A dáš? :) Tohle totiž vážně závidím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, Kulhánka mám komplet (povídky nepočítám). :)

   Vymazat
 2. Tak to si teda máš co závidět, mít všechno od Kulhánka, to je jako být čtenář-milionář!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Budeme rádi když nám napíšete komentář. Zajímají nás vaše názory na naše příspěvky. Děkujeme.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Severská mytologie - Neil Gaiman

Ohnivá křídla: Dračí věštba - Tui T. Sutherlandová

Zlo - Peter Newman