První narozeniny našeho blogu

Ahoj čtenáři a kamarádi blogeři,

dne 8. března tomu byl již rok co se na světě objevil náš blog. Proto si alespoň dnes dovolíme lehce sentimentální článek.

S blogem jsme začali proto, že rádi čteme a o své názory jsme se chtěli podělit. Nemáme možná největší návštěvnost mezi blogy, ale přesto si každé vaší návštěvy vážíme. Publikování článků se od začátku ustálilo doufejme na míře, která vyhovuje jak nám tak i vám.

Děkujeme všem nakladatelstvím, které nás podporují spoustou krásných knížek. Vážíme si Vaší podpory a práce, kterou publikacím věnujete. Naše recenze mají trochu jinou podobu než na začátku a doufáme, že jste s nimi spokojeni.

Také se pokoušíme o videa a i když jsou tu blogeři jako třeba David, Rodaw a teď i Wulfrion, kteří mají videa zábavná a na úrovni, tak pořád doufáme, že Vás ta naše trošku baví.

Některá meme jsou na blogu téměř od začátku a jiná se přidávala až později. Vybrali jsme pouze ta, která nás nějak zaujala a sledujeme je i na ostatních blozích. 

A teď trochu čísel:
více než 17000 zobrazení stránky
116 pravidelných čtenářů
414 komentářů (počítají se i naše odpovědi, takže vlastně nevíme kolik :-))
355 příspěvků

Díky blogování jsme poznali spoustu zajímavých lidí s podobnými zájmy a také hodně skvělých blogů, které nezapomínáme sledovat.

V současné době připravujeme soutěž, která by měla proběhnout v nejbližších dnech. Zatím ještě vydržte, ale dočkáte se :-)

Děkujeme, že nás čtete a že komentujete. Moc si toho vážíme.


Komentáře

 1. Gratuluji k narozeninám! Ať vás blogování pořád baví. Také přeji hodně zajímavých knížek a nepřestávající chuť číst. :o)

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k narozeninám a přeji další úspěchy :)

  OdpovědětVymazat
 3. Velká gratulace a přeji další úspěšné roky! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc gratuluju k prvním blogovým narozeninám! Přeju mnoho dalších let a úspěchů :)

  OdpovědětVymazat
 5. Gratulace, ať se pořád daří!! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Všetko najlepšie a všetko dobré do úspešného blogovania aj naďalej 8) Na váš blog chodím pravidelne a bavia ma články 8)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Budeme rádi když nám napíšete komentář. Zajímají nás vaše názory na naše příspěvky. Děkujeme.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Severská mytologie - Neil Gaiman

Ohnivá křídla: Dračí věštba - Tui T. Sutherlandová

Zlo - Peter Newman