Týden s knížkou #29,5

Další Týden s knížkou je tu. Tentokrát jsme ho označili zvláštně, protože jsme nestíhali video a tak bude "jen" textový.

Tenhle týden jsme přečetli následující:

Deltora #7
Knížku jsem už dočetla a recenzi jsem před chvílí umístila na blog. Příběh se mi moc líbil.


Deltora #8
Dnes jsem knížku dočetla a zakončení příběhu je prostě skvělé. Recenze bude brzy a určitě bude kladná.


Volný pád do PODZEMÍ
Knížku mám pořád rozečtenou, protože mi dorazili nějaké recenzáky a ty mají prostě přednost. Knížka se mi hrozně líbí a určitě v ní budu pokračovat, až dočtu to, co dorazilo k recenzi.


Iron Man: Extremis
Další komiks ze série Ultimátní komiksový komplet MARVEL má číslo 43. Co se týká malby tak je opravdu precizně provedený a kolikrát je obrázek téměř jako fotka. To samozřejmě nemusí každému sednout, protože jsou i tací, kterým se víc líbí nějaká výtvarná zkratka. A teď něco málo k příběhu. Jde o to, že z laboratoře se dostane speciální virus, který dá člověku zvláštní schopnosti. Bohužel se ovšem dostane do nesprávných rukou. Dokáže se s tím Iron Man vypořádat? Bohužel kniha má jednu vadu - hnědé pruhy na celou šířku stránky na páté stránce druhé kapitoly. Ale na nápravě už se pracuje - nakladatelství poskytuje náhrady.Dědictví, aneb jak Helena ke štěstí přišla
Na knihu si TADY můžete přečíst recenzi.


Cáry rubáše
Brzy bude na blogu recenze, takže jen krátce. Jedná se o hororovou antologii o šesti povídkách od českých autorů. Kniha vyšla v Edici Pevnost.
Planeta mezi dvěma slunci
Tuhle knihu právě čtu a jsem na stránce 108 z celkových 518. Námět je podobný jako u filmu Černočerná tma s Vinem Dieslem v hlavní roli. Ztroskotá vesmírná transportní loď SFPS Tecora, a skončí na jedné pouštní planetě. Zachránilo se jen osm trosečníků a snaží se přežít. Jsem zvědavý jak to bude pokračovat dál.

A co jste přečetli vy??


Komentáře

  1. Na recenzi Cáry rubáše se těším. Knížka mi tu někde leží. Jen nemám ponětí, kdy si ji přečtu. :o)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Budeme rádi když nám napíšete komentář. Zajímají nás vaše názory na naše příspěvky. Děkujeme.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Severská mytologie - Neil Gaiman

Ohnivá křídla: Dračí věštba - Tui T. Sutherlandová

Zlo - Peter Newman