Vítejte prázdniny v Naší knihovničce


Ahoj,

je tady soutěžní projekt Vítejte prázdniny, který vymyslela Rodaw z Knihánkova. Je to skvělý nápad a tak jsme se rozhodli zapojit. Doufám, že se Vám ceny budou líbit. Je to Sekáč a Čaroprávnost ze série Úžasná Zeměplocha od Terryho Pratchetta. Výherci tedy budou dva. Navíc si můžete vybrat o kterou knihu chcete soutěžit.

Rozhodli jsme se zúčastnit, protože Martin měl v červnu narozeniny a já je budu mít v červenci. Nějakou soutěž jsme tedy plánovali. Úžasná Zeměplocha je naší oblíbenou sérií a doufáme že se u ní zasmějete i vy. 
Soutěž je pouze pro ČR.

Přejeme pěkné soutěžení. :) 

Termín soutěže: 20.6. - 10.7.


Komentáře

 1. Moc děkuju za soutěž. Chtěla bych tě ale poprosit, že kdybych náhodou vyhrála (což se nejspíš ani nestane), tak ti nebudu schopná odpovědět, protože v tu dobu budu zrovna na dovolené a tam si noťas nebere, tak jestli by to šlo a mohla bys mi počkat...v ČR budu až okolo 20. července, ale když někde v obchodech najdu wifi, tak budu moct odpovědět aspoň přes internet v mobilu, ale fakt to není jistý...předem moc díky - alipeli

  OdpovědětVymazat
 2. Super!!
  Všem přeju štěstí a děkuji za zapojení se :))

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj :) Moc super soutěž. Mám ten samý problém jako alipeli, v době ukončení soutěže jsem na english campu, kde PC mít doopravdy nebudu, takže prosím o přihlédnutí v případě výhry :)

  OdpovědětVymazat
 4. alipeli a Vendea: Ahoj, pokud vyhrajete, tak počkáme až budete na příjmu. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, díky moc za soutěž :)
   Bohužel mám stejný problém jako holky vracím se až v polovině července. :(

   Vymazat

Okomentovat

Budeme rádi když nám napíšete komentář. Zajímají nás vaše názory na naše příspěvky. Děkujeme.

Populární příspěvky z tohoto blogu

Severská mytologie - Neil Gaiman

Ohnivá křídla: Dračí věštba - Tui T. Sutherlandová

Zlo - Peter Newman